- Izabela Stokłosa
- tel: 748511917
- kom: 660704131
- Nr licencji 21040
Osoba odpowiedzialna
IZY-MW-6507 mieszkanie na wynajem
Informacje ogólne
| Lokalizacja | Świdnica, Centrum |
| Rodzaj budynku | budynek wielorodzinny |
| Pow. całkowita [m2] | 39.00 m² |
| Piętro | 4p |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Czynsz najmu | 1 800 PLN |
| Kaucja zabezp. | 2000 |
|
Ładne 2 pokojowe w Centrum miasta- miejskie CO. Najem okazjonalny. Lokalizacja: Centrum miasta, budynek wielorodzinny, kilka kroków do Rynku. jest możliwość parkowania przy budynku. Rozkład: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC Stan: po remoncie generalnym- nowe ściany, podłogi, nowe instalacje CO miejskie, woda ciepła- bojler Wyposażenie: pełne- wszystkie niezbędne meble i sprzęty Czynsz 1900zł- podstawa dla właściciela, plus opłata administracyjna ok 500zł- razem 2400zł- zawiera CO, do czynszu dojdzie woda i śmieci; w zależności od ilości osób zamieszkujących, dodatkowo rachunki prąd- wedle zużycia. Kaucja 2000zł ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE PREZENTACJE Oferta Agencji Izyda Nieruchomości- zapraszamy na prezentacje. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie (numer licencji pośrednika 21040) Zadzwoń 660704131 Napisz izydanieruchomosci@vp.pl |
Nieruchomość
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Rodzaj mieszkania | jednopoziomowe |
| Garaż - mieszkanie | miejsce postojowe |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |
| Balkon | brak |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 39 |
| Widok | na inne budynki |
| Gaz | brak |
| Woda | jest |
| Dojazd | asfalt |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Ogrzewanie | miejskie |
| Winda | nie |
| Usytuowanie | jednostronne |
Pomieszczenia
| Liczba pokoi | 2 |
| Podłogi pokoi | panele podłogowe |
| Typ kuchni | jasna z oknem |
| Rodzaj kuchni | jasna z oknem |
| Podłoga kuchni | płytki |
| Wyposażenie kuchni | lodówko/zamrażarka, okap kuchenny, płyta grzewcza, szafki kuchenne, szafki stojące, szafki wiszące |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Podłoga łazienki | płytki |
| Wyposażenie łazienki | pralka, prysznic, umywalka, WC |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | płytki |
Galeria zdjęć