- Izabela Stokłosa
- tel: 748511917
- kom: 660704131
- Nr licencji 21040
Osoba odpowiedzialna
IZY-MS-6506 mieszkanie na sprzedaż
Informacje ogólne
| Lokalizacja | Świdnica, Centrum |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Pow. całkowita [m2] | 46.00 m² |
| Piętro | 2p |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Cena | 444 000 PLN (9 652 PLN / m²) |
|
Lokalizacja: ścisłe Centrum, w zasięgu spacerku stacja PKP, Rynek, na wyciągnięcie ręki wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze- w zasadzie jest to II piętro. Rozkład: przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem, 2 pokoje; z czego 1 ma wyjście na balkon. Stan: lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały instalacje, okna PCV, CO miejskie, podłogi panele, ściany gładzie. W cenie zabudowa kuchenna- meble na wymiar, oraz sprzęt w zabudowie, w sypialni szafa w zabudowie, w przedpokoju szafa w zabudowie. Czynsz wraz z funduszem remontowy, wodą ciepłą i zimną, kosztami zarządu i funduszem wynosi ok 600zł. Idealne mieszkanie dla singla, pary, pary z dzieckiem, lub jako inwestycja- pod wynajem- w Centrum, jest wielu chętnych na najem. Oferta Agencji IZYDA NIERUCHOMOŚCI-zapraszamy na prezentację. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie (numer licencji pośrednika 21040) Tel 660704131 www.izydanieruchomosci.pl |
Nieruchomość
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, woda, wywóz śmieci |
| Opłaty wg liczników | gaz, prąd |
| Rodzaj mieszkania | jednopoziomowe |
| Garaż - mieszkanie | brak |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Stan prawny | Własność |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |
| Balkon | mały |
| Liczba balkonów | 1 |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 46 |