- Izabela Stokłosa
- tel: 748511917
- kom: 660704131
- Nr licencji 21040
Osoba odpowiedzialna
IZY-MS-6501 mieszkanie na sprzedaż
Informacje ogólne
| Lokalizacja | Żarów |
| Rodzaj budynku | kamienica |
| Pow. całkowita [m2] | 52.00 m² |
| Piętro | 1p |
| Liczba pięter w budynku | 2 |
| Liczba pokoi | 2 |
| Cena | 265 000 PLN (5 096 PLN / m²) |
|
Lokalizacja: Centrum miasta, w okolicy budynki wielorodzinne, sklepy, przystanek autobusowy, stacja PKP. Zadbana kamienica- wymieniony dach, ocieplenie styropianem, przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Rozkład: przedpokój, kuchnia, 2 pokoje- z czego jeden na poziomie mieszkania(I piętro), łazienka z WC, a drugi po schodkach (II piętro), Stan: mieszkanie po remoncie, wymaga ewentualnego odświeżenia, wymienione okna, wymienione instalacje, CO gazowe- piec gazowy dwufunkcyjny, na podłodze panele, ściany gładzie Czynsz: wraz z funduszem remontowym wynosi ok 300zł- podstawa gdy nikt nie mieszka (przy lokatorach dojdzie oplata za śmieci i prognoza za wodę), Wraz z mieszkaniem 2 komórki lokatorskie wewnętrzne, piwnica, miejsce parkingowe, możliwość dzierżawy komórki zewnętrznej od miasta. Dobra opcja dla: ludzi starszych- 1 piętro, singla lub pary z dzieckiem, jako inwestycja-pod wynajem. Oferta Agencji IZYDA NIERUCHOMOŚCI-zapraszamy na prezentację. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie (numer licencji pośrednika 21040) Tel 660704131 www.izydanieruchomosci.pl |
Nieruchomość
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Opłaty w czynszu | Części wspólne, fundusz remontowy, administracja |
| Rodzaj mieszkania | dwupoziomowe |
| Garaż - mieszkanie | miejsce parkingowe |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Stan prawny | Własność |
| Okna | PCV |
| Instalacje | wymienione |