- Izabela Stokłosa
- tel: 748511917
- kom: 660704131
- Nr licencji 21040
Osoba odpowiedzialna
IZY-GS-6505 działka na sprzedaż
Informacje ogólne
| Lokalizacja | Żarów (gw), Wierzbna |
| Przeznaczenie działki | budowlana |
| Pow. całkowita [m2] | 3600.00 m² |
| Cena | 640 000 PLN (178 PLN / m²) |
|
Duża, 36-arowa działka ( a w zasadzie 2 działki -po 18 arów każda z nich) budowlana w Wierzbnej dla inwestora, dewelopera Lokalizacja: Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- Żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Media: kanalizacja-przy granicy działki, prąd- przy granicy działki, woda- uzbrojenie koszt ok 30tys. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Oferta Agencji IZYDA nieruchomości- zapraszamy na prezentację. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie (numer licencji pośrednika 21040) Tel.660704131 mail: izydanieruchomosci@vp.pl |
Nieruchomość
| Standard |
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Stan prawny | własność |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Kształt działki | prostokąt |
| Ogrodzenie działki | brak |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | działki niezabudowane |
| Położenie | na wsi |
| Prąd | w ulicy |
| Kanalizacja | w ulicy |
Galeria zdjęć
Formularz kontaktowy